Power Allergy


2.12.2011 00:00

Nilfisk Power Allergy, Fransız Alerji Derneği AFPRAL tarafından alerjik rahatsızlıkları olan kişiler için tavsiye edilmiştir. Alerjik rahatsızlıkları olan kişiler, bu sayede yaşadıkları mekânları,  bulunabilecek alerjen maddelerden ve toz maytlarından koruyabilirler.

Nilfisk Power Allergy bir elektrikli süpürgeden çok daha fazlasıdır. İçinden geçen havayı filtre ederek soluduğumuz havayı temizler. Çoğu filtresiz elektrikli süpürge, içine çektiği tozların hepsini tutabilme özelliğine sahip değildir. Bu nedenle çekilen tozlar mekana geri verilir.

Nilfisk Power Alerji, en yüksek düzeyde koruma sağlayan HEPA H13 filtresi kullanmaktadır ve bu sayede dışarı en küçük partiküllerin bile çıkmasına izin vermez. Bir ev içerisinde 1 litre havada 100.000 partikül bulunurken bir HEPA filtresinden geçen havanın içerisinde sadece 50 partikül kalır. HEPA filtreler ile ilgili daha geniş bilgiye Filtreleme ve Alerji sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Nilfisk Power Allergy, 2000 watt motor gücü ile etkili bir toz toplama kabiliyetine sahiptir. Güçlü olmasına rağmen kompakt bir boyuta sahip olduğundan, yer sıkıntısı olan kişiler için ideal bir çözümdür.

 

Nilfisk Allergy ile kirli hava içeri, temiz hava dışarı…