Nilfisk Action Plus


18.12.2008 00:00

100 yılı aşkın zamandır elektrikli süpürge üreten Nilfisk, temizlik işini zahmetsizce halleden yeni, pratik, ev tipi elektrikli süpürgeyi takdim eder.

 

Nilfisk Action'ın varisi olan Nilfisk-Action Plus, Action'ın en iyi özelliklerine ek olarak yeniliklere de sahiptir. Daha güçlü olan Nilfisk-Action Plus, sentetik toz torbası ile de Action'dan daha üstündür. Ayrıca, yeni ve geliştirilmiş kombi nozul ve teleskopik boru ile güncel modern Nilfisk dizaynı makinanın diğer üstün özelliklerindendir.

Bu elektrikli süpürge, çocuklu ve belki de evcil hayvanları olan, hızlı ve kolay temizlik arayan ve fiyat bilinci olan aktif genç aileler düşünülerek tasarlanmıştır.

 Temel noktalar
 
• Kuvvetli emiş – Güçlü 2000 W motor.
• HEPA filtre – alerjileri bertaraf etmek için gerekli olan temiz hava.
• Üfleme fonksiyonu – ulaşılması zor alanların temizliği için zekice bir çözüm.
• Büyük kapasite – 3.2 litrelik sentetik toz torbası ile daha az torba değişimi.

Yüksekliği ayarlanabilen teleskopik boru daha rahat bir çalışma pozisyonu sağlar. Dahili aksesuarlar daima el altındadır ve 7 metrelik kablo daha geniş çalışma alanı sağlar. Anlaşılması kolay işaretlerle donatılmış butonlar ile kapaklar daha kolay açılır ve geniş sapı ile makinayı taşımak oldukça rahattır. Nozul, boru ve hortum kolayca muhafaza edilebilir. Döner ön tekerlek ve geniş arka tekerlekler mükemmel manevra kabiliyeti sağlar. 

 

Nilfisk Action Plus'ın 3 farklı modeli vardır: Action Plus, Action Plus Special ve Action Plus Parquet. Modellerdeki farklılık aksesuarlardadır.

Yuvarlak fırça, esnek koni ve döşeme nozulu tüm modellerde standarttır. Standart kombi nozul geliştirilmiş olup kılları doğaldır. Action Plus Parquet sert zemin nozuluna ek olarak lüks kombi nozulu da barındırmaktadır.