Nilfisk Handy 2-in-1


2.5.2013 13:08

Nilfisk Handy 2-in 1, günümüzün yoğun ve hareketli ev ortamları için ideal,  torbasız, hafif, aküyle çalışan bir vakumlu temizleyicidir.

Bu kablosuz dik vakumlu temizleyici ile elektrik prizi aramadan, kabloların arasında dolaşmadan, evin her tarafında temizlikte mutlak özgürlük lüksünü yaşayacaksınız.


Hafif temizlik işleri için Handy 2-in-1 ahşaptan seramiğe kadar çeşitli tipteki zeminleri temizlerken ünite üzerinde bulunan mini el süpürgesi, kanepe yastıklarının ve araba koltuklarının arkaları, mama sandalyelerinin altları, alet kutuları, oyun parkları, küçük dolaplar ve masa altlarındaki yemek kırıntıları gibi ulaşılması zor yerlerdeki döküntülerin ve tozların rahatlıkla temizlenebilmesini sağlar. Seyyar olduğu için bir kere şarj ettiğinizde, içeride ya da dışarıda, istediğiniz her yerde temizlik yapabilirsiniz. Fantastik manevra kabiliyeti ile basit, etkili ve güvenilirdir. Handy 2-in 1, hayat tarzınızla uyumlu, vakumlu temizliğin modern karşılığıdır.

 

   

 Nilfisk Handy 2-in1

 

 Nilfisk Handy


Bir Nilfisk vakumlu temizleyici olarak yüksek güçlü Handy 2-in 1, özel donanımlara sahiptir: Turbo emiş mekanizması, zemin nozulundaki döner fırçanın süpürdüğü tozları toz haznesine vakumlar.

İki adet yıkanabilir filtre size pırıl pırıl temizlikte zeminler ve daha güvenli bir ev , 12 voltluk akü paketi yüksek performans ve kablosuz temizlik sunar. Günümüz modern evinde çok popüler olan ahşap zeminleri göz önüne alan çizmez ve iz bırakmaz tekerlekler sayesinde evinizin zeminleri parlak kalır.

 


   

20 dakikalık uzun çalışma süresi size temzilik işinin tamamlanması için gerekli zamanı tanır. Duvara monte edilebilen şarj ünitesi ve katlanabilen sapı ile en küçük yerlerde bile muhafaza edilebilir.

 

Nilfisk Handy 2-in-1; her eve, arabaya, tekneye, ve karavana lazım !

 

Filmi buradan izleyin