Nilfisk'ten yeni Excellent basınçlı yıkayıcı


25.2.2009 00:00

Model yenilemesi, makinanın tasarımına odaklanmıştır; makinanın yeni görünümü daha dayanıklı ve maskülen bir hale getirilmiştir.

 

Yeni E 130.2 ve E 140.2 model Excellent basınçlı yıkama makinalarının yüksek performansı, ergonomik tasarımı ve çok yönlülüğü, bu makinaları benzer ekipmanları sık olarak kullanan son tüketiciler için ideal hale getirmektedir. 130 ve 140 barlık versiyonları ile yeni Excellent, ev, bahçe ve araba ile ilgili temizlik işlerinde kullanıma uygun güçlü bir basınçlı yıkama makinasıdır.

Makinayı olabildiği kadar sağlam ve dayanıklı yapmak için pompa aluminyumdan imal edilmiştir.

 

 

   


 

2008 versiyonu, kullanım, taşıma ve muhafaza kolaylığı sağlayan teleskopik bir sapa sahiptir. Ayrıca, kullanımı daha konforlu bir hale getiren G4 yumuşak püskürtme sapı ile uyumludur. Bu özel ve ergonomik özellik, kullanım sırasında kullanıcıya daha rahat bir duruş sağlar.

Yeni Excellent, kullanışlı ve etkili bir basınçlı yıkama makinasıdır. Standart ekipman, hortuma kolayca takılabilen bir püskürtme tabancasını içerir. Bütün modeller ayrıca, aksesuarların kolay ve çabuk değişimine izin veren benzersiz Click&Clean nozul sistemi ile donatılmıştır.

Pro ve Compact serilerini de içeren bütün Nilfisk basınçlı yıkama gamı içinde yeni Excellent, orta-sınıf bir üründür. Pro serisi,yarı profesyonel kullanıcılar için üretilen bir seri iken, Compact serisi, zaman zaman basınçlı yıkama gereksinimi duyan kullanıcılara uygundur.

Yeni Excellent basınçlı yıkama makinasının dört farklı modeli mevcuttur:


E 130.2 (130 bar)
E 130.2 X-TRA (130 bar, hortum makarası dahil)

 

   
E 140.2 (140 bar)
E 140.2 X-TRA (140 bar, hortum makarası dahil)

 

 

   


Yeni marka adı - Nilfisk

 

2008 başından itibaren, markamızın ismi daha önce kullandığımız Nilfisk-ALTO yerine Nilfisk olarak değiştirilmiştir. Bu değişiklik sadece marka adına uygulanacak olup, şirket ismi Nilfisk-ALTO olmaya devam edecektir.

 

Nilfisk marka ismi, temizlik ekipmanları imalatında asırlık tecrübe üzerine kurulmuş olup bundan sonra, tüketicilerin yüksek kaliteli, yenilikçi ve üstün tasarımlı ürünlerimizle ilişkilendireceği isim olacaktır.