Kullanım Şartları ve Çalışma Koşulları


​Bu web sitesinin sahibi, yöneten ve çalıştıran:


Nilfisk A/S
Kornmarksvej 1​
​DK-2605 Brøndby
Danimarka

Telefon:+45 43 23 81 00
Faks:+45 43 43 73 68

CVR.no. 62572213

Şirketin yasal temsilcisi Bay Hans Henrik Lund (CEO)'dur.

Web sitesinin kullanımı

Nilfisk A/S (Nilfisk) bu web sitesinde verilen bilgilerin derlenmesiyle ilgilenir ve düzenli olarak değerlendirip günceller. Yine de bu web sitesindeki bilgiler, bunlar sınırlı olmamakla birlikte ima edilen pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal olmaması garantileri dahil olmak üzere ifade veya ima edilen herhangi bir garanti veya beyan olmadan "olduğu gibi" ve "mevcut haliyle" esasına göre verilmektedir. Nilfisk, web sitesi içeriğinin doğru, eksiksiz, güncel ve sürekli kullanılabilir olmasıyla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Nilfisk, önceden bilgi vermeden bu web sitesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu web sitesini kullanarak bilgilerin eksik veya yanlış olabilme ya da gereksinimlerinizi veya ihtiyaçlarınızı karşılayamama riskini kabul edersiniz.

Bu web sitesindeki ürünler mevcut komple Nilfisk ürün serisini göstermektedir. Ancak bazı ürünler tüm ülkelerde bulunmayabilir.

Nilfisk ayrıca web sitesi içeriğinin kullanıcı ve amaçlarına uygun olmasıyla ilgili her türlü sorumluluğu reddeder. Bağlayıcı bilgiler, tavsiye, öneriler veya bildirimler yalnızca Nilfisk tarafından yazılı özel tebligatla yapılır.

Nilfisk bu web sitesiyle bağlantılı tüm siteleri incelememiştir. Sayfalara veya diğer sitelere bağlanmanız ve kullanmanızın riski size aittir. Nilfisk, bu sayfanın bağlandığı web siteleriyle ilişki veya destek üzerinde her türlü kontrolü reddeder.

Telif Hakkı/Ticari Markalar

Bu web sitesi içeriğinin mülkiyeti sadece Nilfisk Group'a aittir ve telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Görüntüler Nilfisk Group'un malıdır veya bu grubun izniyle kullanılabilir. Bu web sitesinde gösterilen tüm ticari markalar ve logolar Nilfisk Group'un ticari markalarıdır. Bu web sitesinde bulunan hiçbir şey Nilfisk'in, ilgili bağlı kuruluşunun veya bu tür hakları kontrol eden üçüncü tarafın yazılı izni olmadan web sitesinde gösterilen fikri mülkiyet haklarını kullanma lisansı veya hakkını ima veya başka şekilde sağlandığı şeklinde yorumlanmamalıdır. Nilfisk bu web sitesinde gösterilen malzemelerin kullanmanızın Nilfisk'in sahip olmadığı ya da bağlı kuruluşu olmayan üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeyeceğini garanti etmez ya da belirtmez.

Kullanım onayı talep edildiğinde lütfen Nilfisk Pazarlama Departmanıyla irtibata geçin.

Nilfisk, bu web sitesine erişmeniz ya da erişememenizden veya burada verilen bilgilere güvenmenizden kaynaklanan zarar veya ziyanlardan sorumlu olmayacaktır. Nilfisk doğrudan, dolaylı, yanlışlıkla, sonucunda ortaya çıkan, ceza ve özel ya da diğer zararlar, kaybedilen fırsatlar, kaybedilen kazanç ya da her tür kayıp veya zararlarla ilgili her türlü ve tüm sorumluluğu reddeder. Bu sınırlama, bilgisayar ekipmanınızı etkileyebilen virüs veya başka hasarları içerir.

Bu yasal bildirimin yanı sıra bu web sitesine erişiminiz ve kullanımınız sağlayan şirketin yasalarına göre yönetilip yorumlanacaktır. Ortaya çıkan veya burada dostane şekilde çözülemeyen ihtilaflar, yürürlükteki zorunlu hükümler aksini belirtmedikçe Danimarka Mahkemeleri tarafından çözülecektir.

Bu web sitesi üzerinden paylaşılan tüm bilgiler, yürürlükteki veri koruma ve veri gizliliği yasal hükümlerine (ve ilgili kurallar) işlem görecektir. Lütfen bu web sitesiyle ilgili Nilfisk'e doğrudan gönderilen yorumların Nilfisk'in malı olacağını ve sınırlama olmaksızın kullanılabileceğini unutmayın. Bu tür yorumlar gizli olarak işlem görmeyecektir.​
​​​