Basınçlı yıkama makineleri hakkında

 

Biz temizliği sizin için daha kolay hale getirmek istiyoruz...

Nilfisk ismi 100 yılı aşkın süredir kalite ile özdeşleşmiştir. Tüm basınçlı yıkama makinelerimiz de bu gelenekten ödün vermeden, temizlik ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde tasarlanmışlardır.

Nilfisk basınçlı yıkama makineleri, evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ihtiyaca uygun modellere sahiptir. Compact serisi ile basit ihtiyaçlarınızı karşılarken Pro serisi ile yarı profesyonel temizlik işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hangisi modeller size uygun...?
Ürün Yelpazesi
Ürün yelpazemiz, kullanım yoğunluğunuz ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak 3 gruptan oluşmaktadır. 

COMPACT serisi, dayanıklı, basit, kullanışlı, çok amaçlı giriş seviyesi bir yıkama makinesi arayan kullanıcılar için uygundur. C 120 modeli 120 bar basınca sahip dayanıklı ve yüksek performanslı modellerdir. Ev/bahçe işleri ve araç yıkamada kullanılabilir. Dikey tasarımı, hafifliği ve tekerlekleri ile çok hareketlidir ve en dar alanlarda veya duvara asarak saklanabilir.

EXCELLENT serisi orta seviye bir basınçlı yıkama makinesidir. 130-140 bar basıncıyla daha yüksek temizlik gücü istenildiği durumlarda mükemmel bir çözüm sunar. Dik tasarımı ve tekerlekleriyle hareket kabiliyeti yüksektir ve duvara monte edilerek sabit şekilde 

PRO serisi, Nilfisk'in üst sınıf basınçlı yıkama makineleridir ve yarı profesyonel kullanıma uygundur. 150-160 bar çalışma basıncı ile her türlü kirin üstesinden rahatlıkla gelebilir. Güçlendirilmiş çelik destekli hortuma, pirinç pompaya, paslanmaz çelik pistonlara sahip olan Pro serisi modeller çok sağlam tasarıma sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan yoğun kullanımda sizi yarı yolda bırakmaz.